Jak wychować samodzielne dziecko?

Bezpłatna konferencja online

Środa 18.05.2022, godz. 20:00

Zapisz się

na listę uczestników

*Na numer kontaktowy wyślę SMS z przypomnieniem o konferencji.

Działaj! Zapisy kończą się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jeżeli:

  • Jesteś rodzicem albo planujesz nim zostać.
  • Jesteś nauczycielem, pedagogiem.
  • Jesteś opiekunem dzieci, organizujesz dla nich warsztaty, kolonie czy zajęcia dodatkowe.

Jeżeli choć raz padła u Ciebie odpowiedź TAK, to ta konferencja jest zdecydowanie dla Ciebie! Dołącz do jej uczestników!

Dowiesz się:

  • Czym tak naprawdę jest samodzielność i czy jest ona potrzebna dziecku?
  • Jakie są podstawowe kroki w usamodzielnieniu dziecka.
  • Produktywność a samodzielność – jak podzielić obowiązki?
  • Co jest najtrudniejsze a co najważniejsze w usamodzielnieniu?
  • Czy samodzielne dziecko w domu oznacza samodzielne dziecko w społeczeństwie?
  • Kontrola i odpowiedzialność w samodzielności.
ZAPISUJĘ SIĘ

WAŻNE!


Tylko osoby zapisane na listę uczestników konferencji otrzymają od nas dedykowane Karty Pracy. Będzie to zestaw pytań i ćwiczeń, z którym od razu w czasie konferencji będziemy pracować. Zobaczysz, jak szybko możesz zacząć wdrażać to o czym będziemy mówić.

6

OBSZARÓW

STRON KART

PRACY

13

GODZINY

1,5

2

NIESPODZIANKI

Poznaj inspirujące kobiety, które poprowadzą konferencję.

Kamila Rowińska

Certyfikowany master facilitator, trener i coach. Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej

i coachingowej, w tym bestsellerów Kobieta Niezależna

i Kobieta Asertywna.


W praktyce coachingowej wspieram kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.


Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

Certyfikowany master facilitator, trener

i coach. Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej,

w tym bestsellerów Kobieta Niezależna

i Kobieta Asertywna.


W praktyce coachingowej wspieram kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menadżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.


Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją

od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.

Twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child. Współautorka programów Free Mind of Child. Trenerka rozwoju osobistego. Terapeutka. Autorka książek o relacjach, wychowywaniu dzieci i wydobywaniu dziecięcego potencjału.


Prywatnie jest rodziną zastępczą.Ukończyła profilaktykę i terapię na Uniwersytecie Łódzkim oraz profilaktykę i terapię uzależnień.


Wiedzę z procesów rozwojowych zdobywała w Akademii Psychologii Terapeutycznej, zaś doświadczenia zawodowe – w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi „Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz w ramach własnej praktyki zawodowej.


Od 2015 roku w Wielkiej Brytanii szkoli kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi (m.in. lekarzy czy pielęgniarki).

Anna Piaseczna

Twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child. Współautorka programów Free Mind of Child. Trenerka rozwoju osobistego. Terapeutka. Autorka książek

o relacjach, wychowywaniu dzieci i wydobywaniu dziecięcego potencjału.


Prywatnie jest rodziną zastępczą.Ukończyła profilaktykę i terapię na Uniwersytecie Łódzkim oraz profilaktykę i terapię uzależnień.


Wiedzę z procesów rozwojowych zdobywała w Akademii Psychologii Terapeutycznej, zaś doświadczenia zawodowe – w Szpitalu Psychiatrycznym

w Łodzi, Komendzie Wojewódzkiej w Łodzi „Niebieska Karta”, prywatnych i państwowych placówkach edukacyjnych oraz w ramach własnej praktyki zawodowej.


Od 2015 roku w Wielkiej Brytanii szkoli kadry pedagogiczne, rodziców oraz osoby pracujące z dziećmi (m.in. lekarzy czy pielęgniarki).

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Co o Ani mówią inni?

Ania Piaseczna to mentor, jakich mało.

Praca z Anną pomogła mi odkryć, jak ważne jest zrozumienie siebie w relacji z dzieckiem. Bycie przedsiębiorcą i ojcem może być fantastyczną podróżą, o ile pozwolisz sobie zrozumieć, czego potrzebują twoje dzieci, ale z perspektywy ich potrzeb, a nie rodzicielskich oczekiwań.

Marcin Rybak

ojciec dwóch chłopców dwujęzycznych, przedsiębiorca, trener mentalny i doradca biznesowy

Izabela Nowakowska

przedsiębiorczyni, założycielka klubu malucha i przedszkola, właścicielka szkoły językowej

Ania nie tylko troszczy się o to, aby dzieci rozwinęły skrzydła, lecz także swoimi skrzydłami otacza całe rodziny. Wiedza, wsparcie, warsztaty skierowane do rodziców, konsultacje to codzienność, w której żyje. Kobieta o wielkim sercu dla dzieci

– to cała Ania.

Co o Ani mówią inni?

Ania nie tylko troszczy się o to, aby dzieci rozwinęły skrzydła, lecz także swoimi skrzydłami otacza całe rodziny. Wiedza, wsparcie, warsztaty skierowane do rodziców, konsultacje to codzienność,

w której żyje. Kobieta o wielkim sercu dla dzieci – to cała Ania.

Zapisz się TERAZ i skorzystaj z Kart Pracy

Czwartek 18.05.2022, godz. 20:00

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Patroni wydarzenia:

Patroni wydarzenia: