27 kwietnia 2021 r. godz. 20:00

PREMIERA najnowszej książki oraz kursu online o negocjacjach

KUPUJĘ

Bezpłatna konferencja

Ze względu na premierę najnowszej książki oraz kursu online na temat negocjacji przygotowaliśmy z Mariuszem dla Ciebie promocyjną ofertę!

Przeczytaj tę stronę uważnie, ponieważ cena, którą Ci proponujemy jest ważna tylko do końca piątku, tj. 30 kwietnia 2021 r. czyli jeszcze tylko przez:

Zobacz, co dla Ciebie mamy:

Mariusz jest praktykiem negocjowania. W jego biznesie bardzo dużo zależy od tego ile wynegocjuje, począwszy od zakupu surowców, przez produkcje, spedycje, przewóz, negocjacje terminów płatności i przede wszystkim zbyt. Śmiało można powiedzieć, że prawie całe życie negocjuje także prywatnie, bo jest ojcem i mężem.


W zakresie negocjacji ma imponujący dorobek i jeszcze większą wiedzę. Przelał to wszystko na papier tworząc książkę, która nauczy Cię nowej kompetencji i znacząco poprawi Twoją skuteczność!

Książka Jak skutecznie negocjować. Zdobądź przewagę nie tylko w biznesie + e-book GRATIS!

Dzięki tej książce nauczysz się kompetencji, która pomoże Ci osiągnąć większą skuteczność w życiu prywatnym, zawodowym, biznesowym i społecznym.


Myślę, że zgodzisz się z tym, że nasze życie wypełnione jest sytuacjami negocjacyjnymi. Mniej lub bardziej świadomie robimy to od dziecka chcąc osiągnąć to czego pragniemy, albo co jest nam potrzebne.


Mimo to wiele osób kiedy ma taką możliwość w ogóle nie podchodzi do negocjacji, albo robi to nieumiejętnie, bez wiary w powodzenie takich rozmów.


Na szczęście umiejętność negocjacji to sztuka, której możesz się nauczyć i którą możesz udoskonalać. Pomoże Ci w tym najnowsza książka Mariusza Mszycy.

KUPUJĘ ZA 47 PLN

Jak zakończyć negocjacje? Jak czynniki kulturowe wpływają na międzynarodowe negocjacje oraz dlaczego kobiety nie negocjują.

Nauczysz się m. in. jak negocjować z pracodawcą albo z dziećmi i na co szczególnie zwracać uwagę podczas negocjacji.

Jak się przygotować? Jakie są style i zasady negocjacyjne. Dowiesz się czym jest siła negocjacyjna, jakie są jej źródła. Jak przebiegają negocjacje oraz techniki i chwyty negocjacyjne.

Kiedy możesz negocjować, kiedy mówimy o sytuacji negocjacyjnej, jakie są rodzaje konfliktów w firmie?

Z książki dowiesz się m. in.:

Wizerunek podczas negocjacji. Czy i jakie znaczenie w procesie negocjacyjnym ma Twój ubiór? Czy i w jaki sposób swoim strojem możesz wzmocnić swoją pozycję?

Ta książka przez 180 stron prowadzić Cię będzie krok po kroku przez proces negocjacji. Niezależnie od tego czy masz swoją działalność biznesową czy jej nie prowadzisz ta umiejętność przyda Ci się w życiu rodzinnym, społecznym i zawodowym:

 • podczas rozmów małżeńskich lub partnerskich,
 • przy rozmowach z dziećmi,
 • w trakcie procesu kupna/sprzedaży,
 • szczególnie bardziej wartościowych rzeczy jak auto czy nieruchomość,
 • gdy będzie Ci zależało na wynegocjowaniu np. podwyżki w pracy, doposażenia stanowiska, zmiany zakresu obowiązku,
 • rozmawiając z klientami i kontrahentami, aby odnosić sukces w rozmowach i utrzymywać nadal dobre relacje,
 • w czasie załatwiania np. spraw urzędowych, rozmów w sklepach, w trakcie zebrań w szkole, we wspólnocie mieszkaniowej itp.

Kupując książkę – otrzymasz ją TAKŻE w formie e-booka GRATIS!

Książka + e-book 89 PLN

W książce znajdziesz też nieocenione porady dotyczące negocjacji od 9 zaproszonych osób, które codziennie praktykują tę umiejętność – nie tylko zawodowo.

Kurs online Jak skutecznie negocjować

Kurs online jest doskonałym uzupełnieniem książki. Mariusz omawia w nim bardzo dogłębnie teorie, analizuje różne sytuacje, a dzięki nagranym scenkom lepiej poznasz różne techniki i strategie negocjacyjne. Z pewnością zostaną na dłużej w Twojej pamięci!


Do kursu dołączony jest zeszyt ćwiczeń, a kurs prowadzony tak, aby od razu dać Ci możliwość utrwalania wiedzy poprzez rozwiązywanie zadań.


Pracujesz kiedy chcesz, w miejscu, w którym jest Ci wygodnie – masz na to rok, ponieważ dostęp do kursu dostajesz na 12 miesięcy! Po skończonym kursie i wykonanym zadaniu – odbierasz certyfikat! Masz na to rok.

DOŁĄCZAM NA POKŁAD KURSU

11 lekcji wideo

ponad 2 godziny nagrań

30 stron zeszytu ćwiczeń

MP3, które możesz pobrać na zawsze

Roczny dostęp do kursu online 297 PLN

UWAGA!

Interesuje Cię książka i kurs jednocześnie?

Świetnie! Taki zestaw, jak tylko wdrożysz czego się nauczysz, wywinduje Twoje negocjacyjne umiejętności na wyżyny.

Aby zamówić zarówno książkę i kurs Jak skutecznie negocjować musisz złożyć dwa oddzielne zamówienia, ponieważ książka znajduje się w naszym sklepie, a kurs na platformie kursów online.

Jak już przeczytasz książkę i przerobisz kurs, to koniecznie daj nam wtedy znać jakie masz zyski np. zostawiając ocenę pod wybranym produktem.

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ
KUPUJĘ KURS

Być może zastanawiasz się teraz, czy warto zainwestować w książkę, kurs a może w jedno i drugie? Jeżeli:

 • W Twojej głowie coraz częściej i intensywniej pojawiają się myśli o założeniu swojej działalności?
 • Za Tobą pierwszy krok, formalności dopełnione, firma ruszyła, a Ty się się zastanawiasz jak sprzedawać i gdzie szukać klientów?
 • A może już prowadzisz firmę, wprowadzasz nowe produkty lub usługi lecz ciągle okazuje się, że nie generują one spodziewanych zysków?

Jeżeli choć raz Twoja odpowiedź brzmiała tak, to nasza propozycja jest dla Ciebie!

KONIECZNIE zainwestuj, naucz się, wprowadź w życie, a pieniądze te szybko Ci się zwrócą!

Czy to jest dla Ciebie?

KUPUJĘ KSIĄŻKĘ
KUPUJĘ KURS

Mariusz Mszyca – od 1997 roku aktywnie zajmuje się sprzedażą i procesami negocjacyjnymi. Przez 14 lat pracował na etatach w kilku firmach od małych, prywatnych biznesów, przez przedsiębiorstwa państwowe, po międzynarodową korporację.


W 2011 r. otworzył firmę produkcyjną mającą międzynarodowy zasięg, która projektuje, produkuje i sprzedaje opakowania głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty te trafiają do fabryk takich marek jak BMW, Porsche, Audi czy Hyundai w całej Europie.

Kim jest autor książki i kursu?

Mariusz Mszyca

Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu, następnie rachunkowości i finansów oraz negocjacji w biznesie, a także prestiżowe studia MBA z dyplomem Osford Brooks University.

Jest członkiem Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu i nieustannie podnosi swoją wiedzę w tym zakresie.Jest autorem książki Jak stworzyć swój pierwszy biznes? oraz poradnika Jak stworzyć swój biznes plan.


Prywatnie mąż i ojciec.

KUPUJĘ KURS
KUPUJĘ KSIĄŻKĘ

Jak przygotować się do negocjacji?

Bezpłatna konferencja z Mariuszem Mszycą!

27 kwietnia 2021 r. godz. 20:00

ZAPISZ SIĘ

i odbierz niespodziankę!

Bezpłatna konferencja

Z sytuacjami negocjacyjnymi spotykamy się w naszym codziennym życiu.


Są one na gruncie prywatnym, rodzinnym, społecznym i biznesowym.Kojarzą nam się najczęściej z obszarem biznesowym, a przecież równie często "negocjujemy"z dziećmi czy z partnerem/partnerką. Robimy to jednak przeważnie automatycznie i bezwiednie, podczas gdy do negocjacji biznesowych czasami próbujemy się przygotować.


Niektórzy nawet mówią, że w życiu i biznesie dostajemy to, co sobie wynegocjujemy.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Z sytuacjami negocjacyjnymi spotykamy się w naszym codziennym życiu.

Są one na gruncie prywatnym, rodzinnym, społecznym i biznesowym.


Kojarzą nam się najczęściej z obszarem biznesowym, a przecież równie często "negocjujemy"

z dziećmi czy z partnerem/partnerką. Robimy to jednak przeważnie automatycznie i bezwiednie, podczas gdy do negocjacji biznesowych czasami próbujemy się przygotować.


Niektórzy nawet mówią, że w życiu i biznesie dostajemy to, co sobie wynegocjujemy.

Zobacz wideo i dołącz do osób, które się już zapisały na konferencję.

KONIECZNIE ZAPISZ SIĘ

O tym, jak ważna jest umiejętność negocjacji w życiu oraz pracy, opowie podczas bezpłatnej konferencji online doskonały negocjatorMariusz Mszyca.

Jeżeli:

 • jesteś szefem i prowadzisz firmę,
 • jesteś kierownikiem, liderem, managerem zespołu,
 • pracujesz na stanowisku sprzedawcy, handlowca,
 • interesujesz się nieruchomościami i masz do czynienia z transakcjami kupna-sprzedaży,
 • czujesz się niepewnie podczas rozmów z szefem, nie wiesz w jaki sposób wynegocjować sobie lepsze warunki pracy, awans lub podwyżkę,
 • w życiu codziennym doświadczasz tego, że często idziesz na ustępstwa i brakuje Ci argumentów i odwagi by przekonać drugą stronę do swoich racji.

Od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą. Przez 14 lat zdobywał doświadczenie zawodowe w firmach prywatnych, państwowych oraz korporacjach międzynarodowych na różnych stanowiskach od sprzedawcy po dyrektora handlowego.


Od 2011 roku jest właścicielem firmy produkcyjnej o zasięgu europejskim, której produkty trafiają do fabryk takich marek jak BMW, VW czy Daimler-Mercedes. Zdobył wiedzę na studiach z zakresu marketingu, finansów i rachunkowości a także prestiżowych studiach MBA z dyplomem Oxford Brooks University. Jest członkiem Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu.


Mariusz jest też autorem książki Jak stworzyć swój pierwszy biznes oraz poradnika Jak stworzyć swój biznesplan?

Mariusz Mszyca

Napisał również najnowszą książkę Jak skutecznie negocjować oraz nagrał kurs online na temat negocjacji, które wkrótce pojawią się w naszej ofercie!

Nadal się wahasz? Pobierz bezpłatny fragment książki i sprawdź czy to jest coś dla Ciebie!

Czym jest sytuacja negocjacyjna?

Kiedy nie należy negocjować?

Jak się przygotować do negocjacji?

Zasady negocjacji

Klasyczne błędy negocjatorów.

Co to jest batna i zopa?

Dla osób, które się zapiszą na listę uczestników konferencji z Mariuszem Mszycą przygotowaliśmy niespodziankę!


Dostaniesz od nas bezpłatny fragment najnowszej książki Mariusza Jak skutecznie negocjować?


Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnie 24 strony, aby jeszcze bardziej przybliżyć Cię do tematu negocjacji i dać Ci próbkę tego, co wkrótce ujrzy światło dzienne!

Niespodzianka!

Korzystaj z promocji!

KUPUJĘ KURS
KUPUJĘ KSIĄŻKĘ

Tak promocyjne ceny, nie będą trwały wiecznie.

Korzystaj z możliwości jaką masz dzisiaj przed sobą.

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się na listę uczestników konferencji.

Wypełnij formularz i sprawdź swoją skrzynkę mailową –

wyślemy Ci potwierdzenie zapisania się

oraz bezpłatny fragment najnowszej książki Mariusza pt. Jak skutecznie negocjować?

Administratorem Twoich danych osobowych jest RBC International Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Górnych Wałów 21/6 w Gliwicach (44-100) KRS: 0000637157. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji złożonego zamówienia lub usługi, w celu realizacji obowiązków ustawowych ciążących na Administratorze, wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości, w celach analitycznych i statystycznych, a także w celu ewentualnego ustalenia i dochodzenia roszczeń lub obrony przed nimi. W razie wyrażenia odpowiedniej zgody Twoje dane będą przetwarzane także w celu komunikacji marketingowej e-mailem oraz SMS/MMS. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w naszej Polityce Prywatności.